banner

Sosyal Medya Yönetimi

banner

Sosyal Medya Yönetimi

  • 13/11/2022
    Yayınlandı
Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi Nedir ?

Tekirdağ’ın en büyük sosyal medya ajansı 59 Medya olarak sosyal medya yönetimi konusunda en iyi hizmeti vermekteyiz. Sosyal medya yönetimi; Sanal alemdeki sayfa ve hesapların kullanılırken bunun nasıl olması gerektiğini, nasıl yollar izleneceğini, herhangi bir durum karşısında hangi yöntemlere başvurulacağını, marka tanıtım ve yönetimlerinin nasıl olması gerektiğini ve tüm bunların düzenli ve uyumlu  bir şekilde   yönetilmesine verilen addır. Sosyal medyanın günümüzde sahip olduğu yer çok güçlüdür. Ve birçok işleve de sahip olan sosyal medya en önemli pazarlama tekniklerinden sayılır. Bu yüzden sosyal medya yönetimi önem kazanmıştır.  

Sosyal Medya Yönetiminde Hedef Kitle

Hedef kitle belirleme sosyal medya yönetimin en önemli noktalarındandır. Yaş aralığı, cinsiyet, ilgi alanları belirlenen kitlenin bilinmesi gereken unsurlarındandır. Markanızı veya sizlerin dahil olmuş olduğu paketler içerisinde ürününüz veya şahıs olarak işletilen sosyal medya hesaplarında tüm kitle doğru orantısının yanında başarılı bir şekilde analiz ve veriler toplanılarak istenilen hedef kitleye ulaşarak kısa sürede Markanızın veya popülaritenizin artmasını sağlamak amacı ile 59 Medya çalışmaktadır.

Sosyal Medya Yönetiminde İçeriklerin Yönetimi

Sosyal medya üzerinden yapılan içerik çalışmalarında tanıtımını yapmak istediğiniz marka, logo, yayın, sosyal mecra vb. tür işlemler ile ilgili 59 Medya olarak sizlere özel tasarımlar ile akılda kalıcılık etkisi yüksek bir resim oluşturuyoruz. Sizin/Sizi marka olarak gündeme getirmek ile beraber ile Marka Mimarlığınıza başlamış oluyoruz. Belli bir görsel de size ait olarak akılda kalıcılık sağlıyoruz. Görünen görsel size ait olmak ile beraber kolay ulaşılabilirlik ve görsel zekayı ön plana çıkararak paylaşımın sizin olduğunu işliyoruz.

Sosyal Medya Yönetiminde Rakip Analizi

Aynı mecra üzerinde bir çok farklı bir şekilde rakiplerin olması bizler için avantaj olmak ile beraber , vermiş olduğumuz hizmetin kalitesine güvendiğimiz için başkalarının dikkatini kendimize çekebiliyoruz. Bu nedenle iyi bir rakip analizi yaparak en kısa sürede çok etkili yüksek performanslı bir rapor oluşturarak gündeme girebiliyoruz.

Neden Reklam Veriyoruz ?

Sosyal medya reklamları bir kitleye ulaşmak için etkili kullanılması halinde performans ürünlerimizden bir tanesidir. Yukarıda bahsetmiş olduğumuz Analizler ile beraber reklam kitlemizi oluşturarak bölgesel veya genel reklamlar ile hedef belirlenen kitleye sürekli olarak kendimizi hatırlıyoruz. Hafızalara kazınan markamız artık popüler..

59 Medya

Gönderi Etiketleri :