banner

Tekirdağ Sosyal Medya Ajansı

banner

Tekirdağ Sosyal Medya Ajansı

 • 19/11/2022
  Yayınlandı
Tekirdağ Sosyal Medya Ajansı

Sosyal Medya Ajansı Nedir ?

59 Medya Tekirdağ Sosyal Medya ajansı ‘dır. Firmaların sosyal medya platformlarında tanıtılmasında, sunulan ürün veya hizmetin markalaşması ve büyümesini sağlayan ajanstır.

Gelişen teknoloji ile sosyal medya hesapları insanların en çok vakit geçirdikleri sosyal alanlar olmuştur. Bu nedenle firmaların hedefledikleri müşteri kitlesine ulaştırır. Ürün ve hizmetlerini en iyi şekilde tanıtabilmelerini sağlar.

Sosyal medya doğru ve etkili bir şekilde kullanıldığında firmalar hızlı bir şekilde büyüyerek kazançlarını artırabilirler. Tekirdağ Sosyal Medya Ajansı olarak profesyonel stratejiler ile sosyal medyanın en iyi şekilde kullanılabilmesini sağlıyoruz. Firmanın hedefleri göz önünde bulunduruyoruz. Firmaya ve markaya özel çalışmalar ile sosyal medya hesaplarının açılması, takibi, geliştirilmesi ve yönetilmesi işlemlerini sağlıyoruz.

59 Medya Tekirdağ Sosyal Medya Ajansı Hizmetleri

Sosyal medya ajansı firma ve hedef müşteri kitlesi ile sürekli olarak köprü vazifesi yapar. Bunun yanında firmanın hedefleri doğrultusunda sosyal medya platformlarında hesaplar oluşturur. Ayrıca müşteri portföyünün oluşmasını ve takibini gerçekleştirir. Tekirdağ sosyal medya ajansı konularında eğitimli ve uzman bir ekip çalışanları mevcuttur. Dolayısıyla ajans sosyal medya alanında profesyonel çalışmalar yürütür. Hedef kitlenin oluşturulması ve etkili iletişim kurulması ile firmanın rakipleri karşısında öne çıkmasını sağlar. Sosyal medya üzerinden yapacağı etkili tanıtım ve reklamlar ile firmanın kazancının artmasına katkı sağlar. Firmaya ait ürün veya hizmetin dijital olarak pazarlanması aşamasında etkili başlıklar, sloganlar ve içerikler oluşturur. Ayrıca markanın tanınmasına ve satışına yardımcı olur. Sosyal medyayı güçlü bir şekilde kullanarak kısa süre içerisinde hızlı dönüşler alınmasını sağlar.

Sosyal Medya Yönetimi
Tekirdağ Sosyal Medya Ajansı

Dijital Medya Ajansı Ne Yapar?

59 Medya Tekirdağ Sosyal medya ajansı firmaların ürün, hizmet ve markalarının sosyal medya mecralarında tanıtılması, takibi ve yönetilmesi hizmetleri verir.

Facebook, Instagram, Twitter, Pinterest, Linkedin, Youtube gibi sosyal medya platformlarında firma adına tüm tanıtım ve reklam çalışmalarını yürütür. Sosyal medya ajansının yaptığı çalışmalar şunlardır:

 • Firma adına istenilen platformlarda sosyal medya hesapları açar.
 • Firma hedeflerine uygun olarak görsel unsurlar, metinler ve videolar hazırlayarak paylaşır.
 • Sosyal medya hesaplarında paylaşımları sürekli güncelleyip takip eder.
 • Firmanın ürün, hizmet ve markasına ihtiyaç ve ilgi duyabilecek hedef kitleyi belirleyerek takipçi olmalarını sağlar.
 • Sosyal medya hesaplarının her geçen gün artmasını sağlayarak firmanın daha büyük kitlelere hitap edebilmesini sağlar.
 • Tekirdağ sosyal medya ajansı olarak firmanın web sitesi ile sosyal medya hesapları arasında güçlü bağlantılar kurarak internet sitesi trafiğinin artmasını sağlar.
 • Sosyal medya hesaplarında bulunan takipçiler ile firma adına sağlıklı ilişkiler kurarak marka bilinirliğini ve daimi müşteri sayısını artırır.
 • Hesaplarda düzenleyeceği kampanyalar ve ödüllendirmeler ile kalıcı müşteri sayısını artırıp firmanın sürekli takibini sağlar.
 • Sosyal medya takipçilerinin firma ile ilgili olumlu ve olumsuz geri dönüşlerini raporlar ile firmaya sunarak gelişimine yardımcı olur.
 • Firmanın hedef kitlesinin talep ve önerileri doğrultusunda analizler çıkartarak büyümeye katkı sağlar.