Hoşgeldiniz!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Destek forumlarımız ve destek deneyiminizi daha iyi hale getirmek için burdayız

img

Müşteri Desteği

Müşteri desteği, dokümantasyon, kurulum gibi hizmetler ile mevcut ürünleriniz için destek olmak için sizleri bekliyoruz

Özelleştirme Desteği

Web siteniz, fotoğraf, video yada hizmetlerimiz içerisinde yer alan ürünler için özelleştirmeye yardım almak için destek talebi

Ürün Desteği

Sizlere en uygun ürünü bulmak için zorlanıyor musunuz ? Talep formu oluşturarak sektörünüz ile ilgili doğru tasarım için destek olalım

img

Bizimle direkt iletişime geçmek için info@59medya.com

SSS Destek Soruları

Sizlere yardımcı olmak için bazı merak edilen soruları aşağıda bulabilirsiniz

59 Medya planları içerisinde firmanız çalışan kapasitesini göz önünde bulundurarak, ek bir iş yükünden sizleri kurtarmak için oluşturduğumuz planlarımız da bizim raporlamamız dışında bölgenizde rakip analizlerinizi veya ürünlerinizin üst sırada görünmesi için uygun olan plan ile başlayabilirsiniz.

59 Medya plan programımız dahil olan tüm iş ortaklarımız için raporlama ve analizi yapılarak ihtiyacı olan hizmetleri, geliştirmeleri ve yazılımları kendilerine sunarak çalışmaya başlamaktayız.

59 Medya ofis çalışma saatleri hafta içi her gün 09:00-18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Fakat çalıştığımız iş ortağı firmalarımızın planlamaları yapıldığı için Örneğin: Gece 23:00 bir paylaşım yapılması gerekiyorsa belirtilen saatte paylaşımı gerçekleştirilmektedir. 59 Medya sizin ihtiyacınız olduğu her saat çalışmaktadır.

59 Medya ürünler sayfasın da bir çok ücretsiz şekilde sunduğumuz tasarımlar, web sitesi örnekleri ve benzer içerikleri dilediğiniz gibi indirerek kullanabilirsiniz.

59 Medya tüm ürünler de RTL çalışmalarını yapmaktadır. İstemiş olduğunuz ürün ve paketler için RTL çalışması talep edebilirsiniz.

59 Medya kendi yazılımları ile acil bir durumda server kesintileri, web sitesinde yaşanabilecek olumsuz durumlar karşısında 7/24 hizmet vermeye devam etmektedir. Kendi yazılımımız olan müşterilerimize özel destek panelinden anlık olarak destek alabilirsiniz.

Sizlere daha iyi hizmet vermek adına web sitenizi öncelikle inceleyerek ihtiyacı olduğu SEO çalışmasını hazırlıyoruz. Tüm web siteleriniz için SEO hizmeti vermekteyiz.

59 Medya sizler için kodlarını inceleyerek genelde sadece tasarım kaynaklı yapılan ve kodlaması yapılmayan panelleriniz içerisinde kodlamaları ve yazılımları tamamlayarak iletişim formalarınızı aktif hale getirebilir.

59 Medya sitemiz için de yer alan vektörel çizimler bölümünden sizler için ücretsiz olarak sunduğumuz vektörel çizimlere ve ücretli olan çizimlere erişim sağlayabilirsiniz.

Vektörel çizim olarak yapılan çalışmalar için Adobe İllustrator veya Corel Draw alt yapısı kullanıldığı için ham dosyayı programsız olarak açamazsınız. Merak etmeyin ! 59 Medya tüm çizimlerinde PDF dosyasını da sizler için indirme kısmında barındırmaktadır.

59 Medya photoshop konusunda uzman çalışma arkadaşlarımız ile işlem yapmaktadır. Tasarım, Mock up, şablon ve diğer tüm photoshop hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Tabi ki de ! Bizler ile iletişime geçerek istemiş olduğunuz sizlere özgün çalışmaları tasarlamaktan mutluluk duyacağız. Ürünler sayfamız dışında binlerce çeşit farklı ürünümüz mevcut olup iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Bugün bize katılın

Sizler ile çalışmak için sabırsızlanıyoruz. Sizleri tanımak, sizlere ücretsiz plan tasarlayıp çalışmaya başlamak için sizleri bekliyoruz

Çalışmaya Başlayalım Planlamamızı Yapalım

Üstelik senede 2 ay ücretsiz