Tekirdağ Sosyal Medya Ajansı

59 Medya
ile kazanan hep siz olacaksınız

image

PROJE SAYISI

4800

WEB SİTESİ

5200

ŞABLON SAYISI

1900

Kurulduğumuz günden bugüne bilgilerimizi sizler ile paylaşarak sektörün öncüsü olmanızı sağlıyoruz. Tekirdağ merkezli kuruluşumuz olan 59 Medya kurumsal firmalar, e-ticaret siteleri, grafik ve tasarım, vektörel çizimler, video prodüksiyon, sosyal medya hizmetleri, web siteleri, siber güvenlik, SEO çalışmaları ve dijital medya ile ilgili olarak sizlere tüm hizmetleri vermektedir.

59 Medya olarak Tekirdağ başta olmak üzere Türkiye'de ve Dünya da bizleri tercih eden bir çok firmamıza öncelikli olarak profesyonel hizmet sunmanın avantajı, zaman tasarrufu, 7/24 ulaşılabilir hizmet kalitesi, özgün ve ihtiyaca göre programlanan hizmetlerimi sunuyoruz.

Firmanızın ihtiyaçları çerçevesinde oluşturduğumuz planlama çalışmamız ile ihtiyacınız olan hizmet paketlerimiz ile sizleri daha yukarılara taşıyoruz.

Vizyonumuz & Misyonumuz

59 Medya sosyal medya ajansı sektörde özgünlük prensibi ile çalışan, sektörün yeniliklerini iyi tanıyan ve bunları benimseyerek kendini sürekli güncelleyip, en üst düzeyde yaptığı işlerine yansıtmaktadır.

Kendine özgü yazılımlarını doğru analizler ile buluşturarak hizmete sunan Tekirdağ’ın en büyük sosyal medya ajansıdır.

Koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak, sürekli güncellenerek en iyisini yaparak sizler ile buluşturmak.

Planlarımızı İnceleyebilirsiniz

Binlerce farklı ürünlerimiz içerisinde sizler için en uygun planlarımızı seçebilirsiniz

İncele

Sizler ile tanışmaktan mutluluk duyarız