banner

Web Sitesi Hizmetleri

banner

Web Sitesi Hizmetleri

  • 18/11/2022
    Yayınlandı
Tekirdağ sosyal medya ajansı Web Sitesi

Tekirdağ Sosyal Medya Ajansı 59 Medya olarak sizlere web sitesi konusunda hizmet vermekten mutluluk duyarız. İnternet sitesi kurumsal kimlik için online ve dijital çağda en önemli mecradır. Web sitesi yönetimi konusunda iyi bir strateji uygulayarak markanızı görünür kılabilir ve hedef kitlenize ulaşabilirsiniz.

Doğru Site Yönetimi

İçerik yönetimi web siteler için en önde gelen unsurlar arasında yer alır. Kaliteli ve özgün hazırlanan içeriklerle web sitenizle birlikte markanızı birkaç adım daha ileriye taşımanız mümkündür. Milyonlara hitap eden herkes tarafından kolay anlaşılır çok bilgi gerektirmeyen içeriklerle web sitenizin güncel kalmasını sağlayarak şirketinizi bir üst sınıfa taşımış olursunuz.

İyi bir web site yönetimi nasıl olmalıdır?

• Web sitenizi yapalım,
• İçerik belirleyin,
SEO altyapısı oluşturalım,
• Özgün görsel seçimleri yapalım,
• Web sitenizi mobil uyumlu hale getirelim,
• Özgün tasarımlar hazırlayalım.

Web Sitesi Güvenliği

Web sitesi güvenliği, herhangi bir iyi web sitesi yönetim hizmetinin en önemli bileşenidir. Tüm web siteleri bilgisayar korsanları ve siber suçlular tarafından sürekli saldırı altındadır.

Bu saldırıların büyük çoğunluğu otomatiktir ve web sitenizi ziyaretçilerinizin bilgisayarlarına bulaşmak veya bilgi çalmak için bir platform olarak kullanmak üzere tasarlanmıştır. Sitenizin güvenli olduğundan ve üzerine inşa edildiği mimarinin güncel olduğundan emin olmak, herhangi bir yönetim hizmetinin hayati bir bileşenidir.

Hem iyi güvenlik duvarları kurmak gibi pasif yönetimi hem de potansiyel bilgisayar korsanlarını engelleyecek şeyleri ve kötü amaçlı yazılım taramaları ve web sitesi mimarinizi güncellemeyi içeren aktif yönetimi içerir.

İçerik yönetimi

Bu, herhangi bir web sitesi yönetim hizmetinin ikinci büyük bileşenidir. Bir web sitesi, asla güncellenmeyen veya geliştirilmeyen statik bir nesne olmamalıdır.

Web sitenizi başarılı kılmak için yapabileceğiniz en önemli şey, düzenli olarak içerik eklemektir. Bir web sitesine içerik eklemek, bazı metinleri yapıştırıp yayınla’yı tıklamak kadar basit değildir. İçerik yönetimi, blog gönderileri yayınlamak, fotoğraf eklemek, web sitesi sayfalarını düzeltmek ve benzerlerini içerir.

Örneğin, bir restoran işletiyorsanız, menünüzü güncel tutmak ve web sitesine mevsimsel menüler veya özel ürünler eklemek isteyeceksiniz. Muhtemelen, bu şeyleri yapmakla uğraşmak istemezsiniz ve bunu 59 Medya sizin için yapacaktır. Tek yapmanız gereken onlara bir e-posta göndermek.

Önemli bir faktör iyi bir içerik yönetimi için içeriği web için optimize etmektir. İçeriği web için uygun şekilde biçimlendirmek bir sanat ve bilimdir ve hem HTML’nin hem de SEO’nun anlaşılmasını gerektirir.

Bu aynı zamanda, hem etiketlerle optimize edilmesi hem de web sitenizi hızlı tutmaları için boyut olarak sıkıştırılması gereken resimler göndermek için de geçerlidir.

Web Sitesi Desteği

Geri kalan etkinlikleri genel web sitesi desteğine dahil etmeyi seviyoruz.

Örneğin, web sitesinin düzenini değiştirmek veya gezinme menüsünü değiştirmek isterseniz, bu, web sitesi yönetim hizmetinizin bir parçası olacaktır.

Ayrıca, e-posta adresleri ekleme, unutulan şifrelere yardımcı olma ve web siteniz veya çevrimiçi işletme varlığınızla ilgili olabilecek tüm sorularınızı yanıtlama dahil olmak üzere başka bazı hizmetleri de bu hizmet altına dahil ediyoruz.

Gönderi Etiketleri :