banner

Tekirdağ Web Sitesi Tasarımı Uzmanı: 59 Medya

banner

Tekirdağ Web Sitesi Tasarımı Uzmanı: 59 Medya

  • 05/08/2023
    Yayınlandı
Tekirdağ Web Sitesi

Tekirdağ ’da web sitesi uzmanı ve dijital pazarlama hizmetlerini 59 Medya olarak sunuyoruz. Müşterilerimize özel internet siteleri ve e-ticaret platformları tasarlıyor, dijital reklam kampanyaları hazırlıyor, SEO hizmetleri sunuyoruz.

Web Tasarımı Hizmetlerimiz

Web Tasarım ve Geliştirme

Profesyonel web siteleri ve e-ticaret platformları tasarlıyoruz. Responsive ve SEO uyumlu, tamamen özelleştirilebilir internet siteleri hazırlıyoruz.

Grafik Tasarım

Logo, broşür, el ilanı, katalog gibi materyallerinizi modern ve dikkat çekici bir şekilde tasarlıyoruz. Sosyal medya gönderileriniz için özel grafikler de hazırlıyoruz.

Web Hosting ve Domain

Web sitenizin barındırılması ve domain yönetimi gibi konularda da size destek sağlıyoruz. Siteniz için en uygun hosting ve domain seçeneklerini sunuyoruz.

Web Yazılım Hizmetleri

Özel Web Uygulamaları

Farklı işletme ihtiyaçlarına uygun web uygulamaları geliştiriyoruz. Stok, müşteri ve sipariş yönetimi, içerik yönetim sistemi gibi özel çözümler hazırlıyoruz.

Mobil Uygulama Geliştirme

İOS ve Android işletim sistemleri için özel mobil uygulamalar geliştiriyoruz. İster e-ticaret platformu, isterseniz özel bir uygulama; ihtiyaçlarınıza uygun çözümler sunuyoruz.

Tekirdağ Web Sitesi Tasarımı ve Yazılımı 59 Medya
Tekirdağ Web Sitesi Tasarımı ve Yazılımı 59 Medya

CRM Yazılımı

İşletmenizin müşteri ilişkileri yönetimi için en uygun CRM yazılımını öneriyoruz. Özel entegrasyonlar ve özelleştirilebilir raporlama seçenekleri ile size işinizi kolaylaştıracak bir çözüm sunuyoruz.

Oyun Geliştirme

Kullanıcılarımız için özel oyunlar geliştiriyoruz. Eğlenceli ve bağımlılık yaratan oyunları sadece size özel markalaştırarak sunuyoruz.

SEO Hizmetleri

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Web sitenizin görünürlüğünü artırmak için kullanıcı odaklı SEO hizmetleri sunuyoruz. Anahtar kelime araştırması, meta tag’lerin optimizasyonu, içerik optimizasyonu ve backlink oluşturma çalışmaları sayesinde web sitenizde arama motorlarında daha fazla yer alabilirsiniz.

Sosyal Medya Reklamcılığı

Sosyal medya platformlarında markanızın görünürlüğünü artırmak için hedef kitle analizi, reklam kampanyası hazırlama, reklam içeriği ve tasarımı konularında da hizmet veriyoruz. İster Facebook, Instagram, Twitter veya LinkedIn olsun, size özel seçenekler sunuyoruz.

Google Reklamcılığı

Google Adwords ve display reklamları konusunda uzman ekibimiz, size özel reklam kampanyaları hazırlıyor. Anahtar kelime analizi, reklam yaratma ve tasarlama, raporlama ve analiz konularında size destek veriyoruz.