banner

İnstagram Hizmetleri

banner

İnstagram Hizmetleri

  • 13/11/2022
    Yayınlandı
Instagram Hizmetleri

Instagram, sosyal medyada ücretsiz fotoğraf ve video paylaşma uygulaması. Ekim 2010’da kurulduğunda, kullanıcılarına çektikleri bir fotoğraf üzerinde dijital filtre kullanma ve bu fotoğrafı Instagram’ın da dahil olduğu, sosyal medya servisleri ile paylaşma imkânı tanımıştır. 59 Medya sizlere en iyi instagram hizmetini vermektedir. Kevin Systrom ve Mike Krieger tarafından kurulan Instagram Nisan 2012 yılında Facebook tarafından 1 milyar dolara satın alındı. 6 Eylül 2012’de Instagram ile Facebook arasındaki anlaşma, 300 milyon dolarlık nakit satın alma fiyatı ve 23 milyon hisse senedi ile resmen kapandı.

Facebook’a satılmadan önce 30 milyon kullanıcısı olan Instagram’ın Eylül 2017 itibarıyla 800 milyon kullanıcısı bulunmaktadır. 20 Haziran 2018’de San Francisco’da düzenlenen etkinlikte Instagram’ın 1 milyar kullanıcı sayısına ulaştığı açıklandı ve yeni nesil televizyon IGTV tanıtıldı

Instagram Hikayeler

Tekirdağ sosyal medya ajansı olarak instagram konusunda en iyi hizmeti vermekteyiz. 2016 yılı Ağustos ayında gelen Instagram hikayeler özelliği ile, ana sayfada sola doğru kaydırma yapıldığında, 24 saat içinde silinecek olan fotoğraf ve videolar eklenip paylaşılabilmektedir. Bireylerin farklı ülkelerden, farklı kalite ve tarzdaki ürünlere kolayca ulaşmalarının yanı sıra kurumlar içinde marka bilinirliliğini arttırmada etkin bir pazarlama aracı haline gelmiştir. Kasım 2017 yılında yapılan güncelleme ile Instagram kullanıcılara uzun süre görüntülene bilen Hikâyeler Arşivi oluşturmalarına izin verdi.

Instagram Doğrulanmış Rozet ( Mavi Tik )

Instagram tarafından tanınmış kişilere, global şirketlere ve Yerel İşletmelere verilen doğrulanmış rozet, bu hesaplar ile sahte hesapların ayırt edilebilmesini sağlamaktadır. Doğrulanmış rozet bir diğer ismiyle “mavi tik” sadece belirli gruptaki kişilere verilmektedir. Instagram’da doğrulanmış rozet sahibi olabilmek için hesabın şu kategorilerden birisinde yer alması gerekiyor:

Tanınmış bir kişi,

Ünlü,

Global marka,

Global varlık.

Doğrulanmış rozet başvuruları Instagram uygulaması üzerinden yapılmaktadır.

Gönderi Etiketleri :